Glen Dimplex Polska
BOK

Nowe uruchomienie

Uruchomienie pompy ciepła Dimplex jest bezpłatne, jednak musi być wykonane przez osobę posiadającą odpowiednie uprawnienia oraz stosowny certyfikat Glen Dimplex Polska. Do przesłania zgłoszenia uruchomienia pompy ciepła Dimplex należy wypełnić formularz i zaakceptować potwierdzenie wysłane na podany adres e-mail.

Naprawa gwarancyjna

Naprawa gwarancyjna jest częścią wsparcia oferowanego przez Glen Dimplex Polska użytkownikom pomp ciepła Dimplex w ramach udzielonej gwarancji. Do przesłania zgłoszenia naprawy gwarancyjnej pompy ciepła Dimplex należy wypełnić formularz i zaakceptować potwierdzenie wysłane na podany adres e-mail.

Naprawa pogwarancyjna

Glen Dimplex Polska oferuje użytkownikom pomp ciepła Dimplex wsparcie również po zakończeniu okresu gwarancji. Do przesłania zgłoszenia naprawy pogwarancyjnej pompy ciepła Dimplex należy wypełnić formularz i zaakceptować potwierdzenie wysłane na podany adres e-mail.

Przegląd

Glen Dimplex Polska oferuje użytkownikom pomp ciepła Dimplex wsparcie również po zakończeniu okresu gwarancji. Do przesłania zgłoszenia przeglądu pompy ciepła Dimplex należy wypełnić formularz i zaakceptować potwierdzenie wysłane na podany adres e-mail.

Potwierdzenie przeglądu

Zgodnie z warunkami przedłużonej gwarancji do 5 lat, przeglądy okresowe pompy ciepła są obowiązkowe, a protokoły przeglądu należy rejestrować w systemie Dimplex. Do zarejestrowania protokołu przeglądu należy wypełnić formularz i przesłać skany lub zdjęcia obu stron protokołu.

Status zgłoszenia

W łatwy sposób możesz sprawdzić jaki jest status Twojego zgłoszenia. Wystarczy że podasz numer zlecenia otrzymany po przesłaniu zgłoszenia, a w kilka chwil otrzymasz wszystkie dane dotyczące Twojego zgłoszenia.

Pobranie gwarancji

Procedura prawidłowo uruchomionej i zarejestrowanej w naszym systemie pompy ciepła Dimplex wieńczy udostępnienie użytkownikowi karty gwarancyjnej. Zawiera ona dane niezbędne do identyfikacji urządzenia w przypadku ewentualnych problemów lub przeprowadzanych okresowych przeglądów w przyszłości.

Przedłużenie gwarancji

Do większości pomp ciepła Dimplex istnieje możliwość płatnego przedłużenia gwarancji do 5 lat. Termin zakupu przedłużenia gwarancji możliwy jest w okresie obowiązywania gwarancji 2-letniej i upływa w ostatnim dniu 24 miesiąca od daty uruchomienia pompy ciepła. Sprawdź czy Twoje urządzenie spełnia warunki niezbędne do przedłużenia gwarancji do 5 lat.